fbpx

Firmaüritused

Rosi Puhkemajas kohtub meeskonnatöö lõõgastumisega

Kas otsite erakordset kohta oma ettevõtte suvepäevade, seminaride või meeskonnatöö korraldamiseks? Ära vaata kaugemale, sest Rosi Puhkemaja on peidetud pärl, mis asub Ida-Virumaa looduskaunis ümbruses. Lisaks idüllilisele puhkusele lõõgastumiseks ja vaba aja veetmiseks pakub meie maja ideaalset keskkonda tootlikeks ja inspireerivateks tööseanssideks.

Hubane kaminasaal loob aluse koostööle ja loovale mõtlemisele. Kui praksuv tuli soojendab atmosfääri, satub teie meeskond keskkonda, mis on loodud keskenduma, innovatsiooni ja meeskonnatööd edendama. Meie avara ruumi ja mugavate istumiskohtadega majas saab hõlpsasti majutada ka teie seminari või meeskonnatöörühma.

Kui on aeg puhkamiseks või värske õhu kätte minemiseks, astuge terrassile ja laske looduse ilul oma meeli kosutada. Teid ootavad hingematvad vaated, mis inspireerib selgust ja värskeid vaatenurki. Ja ärge unustage sauna – lõõgastumise oaasi, mis võimaldab teie meeskonnal lõõgastuda, end laadida ja sõprustunnet edendada.

Rosi Puhkemajas mõistame, et edukaks meeskonnatööks on vaja enamat kui lihtsalt suurepärane ruumi. Seetõttu pakume teie firmaürituse parandamiseks mitmesuguseid mugavusi ja teenuseid. Alates audiovisuaalsetest seadmetest kuni toitlustusvõimalusteni. Tagame, et iga detaili eest hoolitsetakse, jättes teile vabaduse keskenduda tõeliselt olulisele: eesmärkide saavutamisele ja meeskonna tugevdamisele.

Meie pühendunud meeskond on siin, et aidata teid igal sammul, kohandades kogemusi teie konkreetsetele vajadustele. Olenemata sellest, kas plaanite ühepäevast seminari, mitmepäevast firmapidu või meeskonna loomise töötuba, teeme teiega tihedat koostööd, et luua kohandatud pakett, mis ületab teie ootused.

Ühendades Ida-Virumaa loodusliku ilu meie maja funktsionaalsuse ja mugavusega, on Rosi Puhkemaja ideaalne koht tulemuslikeks ja meeldejäävateks firmaüritusteks. Avastage töö ja lõõgastumise täiuslik harmoonia ning avage oma meeskonna täielik potentsiaal keskkonnas, mis soodustab loovust ja koostööd.

Võtke meiega ühendust juba täna, et arutada oma nõudeid ja broneerida oma kuupäevad. Loome koos unustamatu kogemuse, mis jätab teie meeskonna inspireerituks, motiveeritud ja valmis uuteks väljakutseteks.

Hinnakiri

Esmaspäev - Neljapäev
1 päev
450€
Hind sisaldab kogu puhkemaja renti, kümblustünni ja sauna kasutust koos ööbimisega.
Reede -Pühapäev
1 päev
500€
Hind sisaldab kogu puhkemaja renti, kümblustünni ja sauna kasutust koos ööbimisega
Päevased üritused
1 tund
30€
Hind sisaldab kogu puhkemaja renti ilma kümblustünni ja sauna kasutuseta

Võta julgelt ühendust

Anna oma küsimustest või erisoovidest julgelt teada broneeringuvormil või võta minuga otse ühendust.

Täida broneeringu vorm

Ja me võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

  greenkey_logo_valge (1)

  Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja ehitust.
  Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja parkimisplatsi väljaehitust.
  Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja õhk jahuti ja võtmevaba luku ostmist.
  LEADER Eesti toetas – Nutikate energialahenduste kasutusele võtmine, projekti Rosipuhkemaja Päikesejaam.
  Tänu projektile ehitati Rosipuhkemaja kõrvale päikesejaam, mis tagab puhkemaja väiksemad ülalpidamiskulud elektrienergia arvelt.
  Tänu üldkulude kokkuhoiule saame oma klientidele pakkuda teenust mõistliku turu hinnaga.

  ckg.ee 2024. Kõik õigused kaitstud.