fbpx

Tegevused

Kiviõli Seikluskeskus

Kiviõli Seikluskeskus asub Kiviõli linna põhjapoolses küljes oleval vanal tuhamäel, mille ühel küljel on talvel avatud Eesti pikimad suusanõlvad ja põnevaim lumelauapark. Suvel on avatud uhiuus kogupere elamuspark, downhillirajad, disc-golfi rada ja palju muud.

Mäe teine pool on motokeskus ja seal on Eesti esimene MM-etapi rada. Raja pikkus 1950 m, kõrguste vahe 26 m.

Mäe jalamil on avatud kogupere elamuspark mille atraktsioonid on avatud suveperioodil ja sobivad lastega peredele, kus mõnus aega koos veeta.

Seiklusmatk ”kõigile jõukohane”

Seiklusmatk toimub vanas Kohtla karjääris. See on kaardi järgi orienteerumine, vihjete järgi otsimine,  koopa ja aarde leidmine, parvega veetakistuse ületamine, purrete ja teiste põnevate takistuste ületamine. Vajalik on orienteerumisoskus (piisab, kui üks grupist oskab).

Eesmärk: looduses liikumine, meeskonnatöö arendamine ja ülesannete lahendamine. Sihtpunktis ootab maastur safarisõiduks. Distantsi miinimum ca. 2,8 km. Lihtsustamiseks võimalik rada tähistada. Sisaldab lühikest instruktaaži orienteerumiseks,  kaarti, kompassi, esmaabipakki ja vajadusel eksinute juhatamise. Matka saab lõpetada piknikuga, küsi menüüd!

Teenust pakume koostöös oma hea partneri Adrenaatoriga.

Seiklusmatk ”sportlik väljakutse”

Lisaks põhirajale pikem ja raskem versioon, rada on kokku 6,2 km, selle juures tõusumeetreid 380! See on pisiasi, mis tõmbab igal matkasellil näo naerule, kuna oleme harjunud, et Eestis on maa tasane. Veel ägedamad vaated, veel järsemad tõusud ja laskumised. Vanust soovitame vähemalt 15 eluaastat ( oma keharaskust peab suutma ise kätega köiest hoides turvama ). Võib tekkida vajadus sisse lülitada “nelikvedu”.

NB! ”Sportlik väljakutse” on seotud teenus karjäärisafariga.

Teenust pakume koostöös oma hea partneri Adrenaatoriga.

Karjäärisafari

Retk maasturitega vanas Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid.  Matka jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ja kaevanduste kohta ning arutletakse keskkonna teemadel.

Teenust pakume koostöös oma hea partneri Adrenaatoriga.

Veematk kaatriga

Parima ülevaate saab Aidu veeteedest muidugi vett mööda.
Meie suure ja stabiilse kaatriga saab nii rahulikult imelisi vaateid nautida kui vajadusel vee kohal lennata. Just selliselt on iseloomustanud emotsioone need, kes julgesid täispöördeid soovida..
Matka kestel näeb erinevaid Aidu kanaleid, suurimat allikat, sinist laguuni, Aidu pankrannikut ja muidugi suurimat truupi, mis pandud tee alt läbi just selleks, et sealt paadiga läbi saaks.

Kaater mahutab 20 inimest

Teenust pakume koostöös oma hea partneri Adrenaatoriga.

Veematk kanuude, kummiparvedega või SUP-laudadega Aidu karjääris

Veematk on meeskondlik sõit kanuude või raftiparvedega veega täitunud vanas põlevkivikarjääris. Kanuumatk Aidu karjääris on aktiivne ajaveetmisvõimalus pere, sõprade või töökollektiiviga. Matka viib läbi giid, kes õpetab selgeks parima sõidutehnika ja oskab ümbruskonna kohta nii mõndagi rääkida!

Teenust pakume koostöös oma hea partneri Adrenaatoriga.

Maa-alune ekskursioon

Maa-alune ekskursioon kaevanduspargis. Ekskursioon toimub maa all endistes Kohtla kaevanduse käikudes – tutvustatakse kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu, sõita saab allmaarongiga ning proovida kaevuripuuriga puurimist. Ekskursioon toimub Eesti Kaevandusmuuseumis.

Teenust pakume koostöös oma hea partneri Adrenaatoriga.

greenkey_logo_valge (1)

Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja ehitust.
Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja parkimisplatsi väljaehitust.
Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja õhk jahuti ja võtmevaba luku ostmist.
LEADER Eesti toetas – Nutikate energialahenduste kasutusele võtmine, projekti Rosipuhkemaja Päikesejaam.
Tänu projektile ehitati Rosipuhkemaja kõrvale päikesejaam, mis tagab puhkemaja väiksemad ülalpidamiskulud elektrienergia arvelt.
Tänu üldkulude kokkuhoiule saame oma klientidele pakkuda teenust mõistliku turu hinnaga.

ckg.ee 2024. Kõik õigused kaitstud.