fbpx

Lasteüritused

Tähistage unustamatuid lasteüritusi Rosi Puhkemajas

Kas otsite ideaalset kohta oma lapse sünnipäevapeo või muude eriliste lasteürituste korraldamiseks? Rosi Puhkemaja on koht, kus sünnivad maagilised mälestused ja fantaasia tõuseb lendu. Ida-Virumaa hingematval maastikul asuv maja pakub lummavat mänguväljakut ja hulgaliselt põnevaid mugavusi, mis muudavad teie lapse peo tõeliselt unustamatuks.

Astuge meie õues asuvasse imedemaale, kus lapsed saavad piraadilaeva pardale astuda. Naturaalsest puidust valmistatud ehitis sütitab nende kujutlusvõimet ja viib nad aardejahi, piraadijuttude ja lõputu põnevuse maailma. Laske nende loovusel oma laeva kaptenina purjetada ja looge mälestusi, mis jäävad meelde terveks eluks.

Kuid seiklus ei lõpe sellega! Meie laste nõiamaja, otse muinasjuttude lehtedelt, ootab noori avastajaid, kes otsivad maagiat. See lummav mängumaja pakub oma veidra disaini ja hubase interjööriga ideaalset varjupaika kujutlusvõimeliseks mängimiseks. Laske laste kujutlusvõimel lennata, kui nad astuvad loitsude, jookide ja müstiliste imede maailma.

Neile, kes otsivad rohkem füüsilist põnevust, on meie mänguväljakul ka kiiged ja liumägi, mis pakuvad lõputuid tunde naeru ja rõõmu. Ja samal ajal kui lapsed mängivad, saate lõõgastuda ja meie tünnisaunas, leotades päeva mured ja nautides ümbritsevat.

Justkui sellest veel vähe oleks, on Rosi Puhkemaja uhkuseks ka võrkpalliväljak, mis sobib suurepäraselt sõbralikuks võistluseks ja aktiivseks mängimiseks. Koguge lapsed ja nende sõbrad kokku mänguks, mis paneb nad koos jooksma, hüppama ja naerma, luues sidemeid ja mälestusi, mis jäävad kestma.

Rosi Puhkemajas mõistame, et lasteüritused on erilised sündmused, mis väärivad tähelepanu detailidele ja maagiat. Meie pühendunud meeskond on siin, et aidata teil luua unustamatu kogemus, mis on kohandatud teie lapse huvidele ja soovidele. Teeme teiega tihedat koostööd, alates dekoratsioonidest kuni toitlustusvõimalusteni, tagamaks, et tähistamise kõik aspektid on erakordsed

Jäädvusta lapsepõlve imede olemus ja loo püsivaid mälestusi Rosi Puhkemajas. Võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida koht oma lapse sünnipäevapeoks või muudeks erilisteks lasteüritusteks.

Hinnakiri

Esmaspäev - Neljapäev
1 päev
450€
Hind sisaldab kogu puhkemaja renti, kümblustünni ja sauna kasutust koos ööbimisega.
Reede -Pühapäev
1 päev
500€
Hind sisaldab kogu puhkemaja renti, kümblustünni ja sauna kasutust koos ööbimisega
Päevased üritused
1 tund
30€
Hind sisaldab kogu puhkemaja renti ilma kümblustünni ja sauna kasutuseta

Võta julgelt ühendust

Anna oma küsimustest või erisoovidest julgelt teada broneeringuvormil või võta minuga otse ühendust.

Täida broneeringu vorm

Ja me võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

  greenkey_logo_valge (1)

  Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja ehitust.
  Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja parkimisplatsi väljaehitust.
  Leader Eesti toetas Rosipuhkemaja õhk jahuti ja võtmevaba luku ostmist.
  LEADER Eesti toetas – Nutikate energialahenduste kasutusele võtmine, projekti Rosipuhkemaja Päikesejaam.
  Tänu projektile ehitati Rosipuhkemaja kõrvale päikesejaam, mis tagab puhkemaja väiksemad ülalpidamiskulud elektrienergia arvelt.
  Tänu üldkulude kokkuhoiule saame oma klientidele pakkuda teenust mõistliku turu hinnaga.

  ckg.ee 2024. Kõik õigused kaitstud.